Metoda One Brain

SekvojeMetoda One Brain (Jednotný mozek) je alternativní metodou, která kombinuje západní techniky s čínskou medicínou. Název této metody je odvozený od ideální funkce mozku, kde dokonale spolupracuje pravá a levá mozková hemisféra. Nesprávná komunikace mezi hemisférami je ve většině případu vyvolána emocionálními traumaty nebo stresem. Člověk si na základě nepříjemných zážitků v mysli vytváří tzv. energetické bloky, které mu později v určitých okamžicích života brání svobodně myslet a reagovat. Odstranění těchto energetických bloků se tělo navrací ke své původní rovnováze a přirozenosti.

Při práci s klientem terapeut získává informace pomocí svalového testu. Mozku, našemu biologickému počítači, můžeme zadat otázku a odpověď získáme pomocí změny svalového napětí. Napětí , související se zvoleným tématem (problémem) klienta,  terapeut uvolní pomocí vzájemného rozhovoru a řadou podpůrných technik a cvičení.

Metoda je velmi jemná, klient je neustále v bdělém stavu a aktivně spolupracuje s terapeutem.

 

Kde metoda pomáhá:

 

Poznámka: Metoda One Brain nenahrazuje lékařskou péči, ale pozitivní změnou psychiky pomáhá tělu, aby se mohlo uzdravit.