O mně

Již při studiích jsem měla tušení, že má cesta se má ubírat směrem k lidem. Ale vše má svůj čas a ten správný okamžik měl teprve přijít.

Můj první kontakt s metodou One Brain proběhl v r. 2002. Hned první terapie mi přinesla neuvěřitelnou pozitivní změnu v mém životě. Na příští setkání s terapeutkou jsem přivedla svoji dceru, která již několik let trpěla zdravotními potížemi. Výsledek práce se dostavil hned druhý den. Zdravotní problém zcela zmizel a nikdy se již nevrátil. Rozhodnutí poznat blíže metodu One Brain padlo okamžitě. V následujícím roce na podzim jsem začala studovat. Začátky nebyly jednoduché, měnila se moje osobnost a můj pohled na svět.

Lenka Bojanovská

V r. 2006 jsem začala pracovat s klienty a v r. 2010 jsem otevřela svoji poradnu v Jevíčku. Individuálně jezdím pracovat i do Brna. Pro velký zájem mých klientů a přátel jsem začala také přednášet. Pořádám cyklus tří přednášek na téma Myšlením k bohatství, Obličej je zrcadlem duše a Nemoc je dohoda s duší.

Během sezení v mé kanceláři se zaměřuji na odstranění psychických traumat a stresů, které způsobují po letech různé somatické problémy. Také doporučuji klientům vhodné bylinné přípravky, vitamíny a stopové prvky, popřípadě jim sestavím  jídelníček.

Moje práce mne velmi baví a naplňuje. Vím, že má smysl, a ráda poznávám nové lidi. A také se stále učím.

Jsem vdaná a mám dvě dcery.

 

Vzdělání:

Certifikat